خرید کالا از چین

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱
  • نظرات : بدون دیدگاه

کشور چین به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان کالا می باشد که به دلیل قیمت بسیار مناسب کالاهایش شهرت یافته است .

تجارت با چین به علت وسعت و تنوع و حجم بی نظیر بازار و اقتصاد رو به رشد این کشور ، تجار را با چالشهای فراوانی رو در رو میکند . فرصتها و خطرات بازرگانان هنگام واردات کالا از چین بسیار بیشتر از زمانی است که با سایر کشورهای جهان تجارت می کنند.
مهمترین جذابیت این بازار وسیع که در مرحله اول توجه همگان را به خود جلب می کند قیمت تمام شده محصولات می باشد، که نسبت به سایر کشورها بسیار پایین تر است . هر کجا بحث قیمت پیش می آید همزمان موضوع کیفیت و کلاهبرداری دغدغه اصلی می شود. برای به حداقل رساندن تهدیدات پیش روی باید همه مراحل کار را قدم به قدم و با دقت فراوان انجام داد.

یکی از تهدیداتی که شما در مورد خرید کالا از چین دارید ، خرید از طریق اینترنت و سایتهای چینی است که تقریبا از هر ۴ یا ۵ شرکت فقط ۱ تا ۳ مورد واقعی هست . بوده اند دوستانی که به دلیل نداشتن تجربه کافی مبالغ هنگفتی را از دست داده اند.
ما با حضورمان در کنار شما نهایت سعی خودمان را خواهیم کرد تا با استفاده از تجربه خود شما را در رساندن به اهدافتان یاری رسانیم.

خرید کالا از چین به سفارش شما و استعلام قیمت از کشور چین توسط تیم بازرگانی لاله رخسار آماده ارائه خدمات خرید کالا از چین و ترخیص کالا از گمرک ایران در سریعترین زمان ممکن می باشد , ما در سریعترین زمان ممکن کالای مورد نظر شما را از چین خریداری می کنیم و پس از حمل توسط خطوط حمل معتبر بین المللی و ترخیص از گمرک و انجام کلیه امور و تشریفات گمرکی کالایتان را به شما در ایران تحویل می دهیم.

امروزه کالاهای بسیار زیادی از چین به سراسر دنیا صادر می شود . کالاهای چینی نه تنها در آسیا بلکه در اروپا و امریکا نیز به فراوانی به فروش می روند کشور ایران هم حجم قابل توجهی از واردات خود را از کشور چین انجام می دهد. بازرگانان ایرانی کالاهای بسیار متعدد و زیادی را از چین به بنادر دریایی ایران وارد می کنند.

بازرگانی لاله رخسار با تجربه و تخصص در امر واردات کالا از چین میتواند مشاور مطئنی برای تاجران ایرانی باشد. شما می توانید به کمک بازرگانی لاله رخسار با اطمینان خاطر به واردات کالا از کشور چین اقدام کنید.
کافیست با ما برای واردات کالا مشورت کنید و بهترین راه را برای واردات کالا از چین در اختیار شما خواهیم گذاشت.